POSTELE Z MASIVU

Vytvořeno 14.6.2012 | Autor : | Kategorie : Truhlářství Artemo |

Truhlářství ArtemoKvalitní postele české výroby

Naše postele vyrobené z masivu jsou vyrobeny z kvalitního masivního dřeva, převážně borovice, buku a dubu, které Vám zaručí dlouhodobou životnost postele. Výroba postelí na míru se vyznačuje vysokou kvalitou řemeslného zpracování a snadnou montáží. Povrchová úprava postelí je prováděna ekologickými, vodou ředitelnými laky. Lak je odolný vůči vlhkosti, oděru a poškrábání. Zabraňuje předčasnému stárnutí dřeva tak aby vypadala stále jako nová. Lak, který používáme je zdravotně nezávadný.
Na přání lze postel namořit do různých odstínů nebo je možné postel dodat bez povrchové úpravy pro možnost vlastního namoření. Každá postel může být vybavena úložným prostorem různého typu.

Vzhledem k tomu, že v posteli trávíme až třetinu svého života věnujte při výběru postele dostatečnou pozornost, tak aby čas v ní strávený by příjemně prožitý. Naše postele, které vyrábíme Vám sloužit dlouho a spolehlivě. V případě dotazů Vám rádi pomůžeme s výběrem postele. Nově jsme do našeho sortimentu zařidili i kvalitní matrace za výhodné ceny přímo od výrobce.

Postele z masivu vyrábíme na míru dle přání zákazníka, takže každá postel je originál. Můžete si přinést návrh vaší postele, či fotografii a my Vám postel vyrobíme dle Vašeho přání.